Reklamy jinak Black List....Chceš desing?
Vaše Příběhy....Blogový Příběh....Slovní fotbálek....Rekord v komentařích


Lets dance 2 a Tanečník roku

18. dubna 2008 v 17:10 | Xichtík |  Filmy

Lets dance 2 a Tanečník roku

01.jpg Lets Dance 2, aneb Step Up 2 (což je originální název ) někdo označil jako "dance amazing mashup". Ano, přesně to je záměr filmařů již od prvního dílu. Udělat mix všech možných tanců v jednom filmu, založeném na nikdy neumírajícím příběhu ala Romeo a Julie. Ale film není třeba dlouze představovat. Pokud se třeba jen trochu jen zajímáte o tanec, jistě jste první díl viděli, protože promo bylo směřováno hlavně k tanečnímu světu.
Kampaň na druhý díl však několika překonává očekávání. Palace Cinemas a filmová splečnost si dlouho lámaly hlavy jak ještě více zintenzivnit její sílu. Od začátku bylo jasné, že chtějí udělat promo taneční akci, ale dlouho nebylo jisté, kdo se toho ujme. Spekulovalo se o společnosti RedBull, zainteresováni měli být i lidé z www.bboy.cz a několik dalších návrhů. Zodpovědnost nasebe nakonec vzal Yemi (JAD Company) se svou vlajkovou akcí Tanečník roku. Ta proběhne v klubu ROXY v Praze 6.Března. Premiéra filmu Step up 2 bude v USA 14. Února a v Česku 22.Února. Palace Cinemas připraví jeden z jejich filmových after mejdanů, kde odpoledne vystoupí účastníci Tanečníka Roku a taneční skupina JAD. Večer pak jěště budou mít práci v klubu Misch Masch. 28. Února jim pak začnou tvrdé tréninky, aby byli na finále v Roxy fresh.
Co se týče samotného filmu, kdo se trochu pohybuje např. v oblasti Breakdance, ve snímku se objeví hned několik "most famous" partiček i lidí operujících v USA. Namátkou Skill Methods, Luigy, Spee-D, Mind 180, Style unique a další. Koncept filmu je jasnej. Hromada snědejch hezkejch lidí předvede hodinu a půl videoklip a vše bude "strašně romantický".. Chudej blbej kluk a bohatá chytrá kočka..dyť to znáte.. Ale nenechte se zmýlit, tohle je totiž to co lidi chtějí. Jen pro příklad Step up 1 vydělal 114 milionů dolarů a přitom stál asi jen patnáctinu. A pro ty kdo by přeci jen čekal nějakej originál mám blbou zprávu, film tak trochu parazituje na snímku "Stomp the Yard", což je podobná záležitost, ale vyšla v době kdy ještě streetdance nebyl tak úplně trendovej a vydělal "pouze" 60 milionů dolarů.
I přes trochu skeptické názory kritiků jsem ale přesvědčen, že z kina budete odcházet spokojení. Koneckonců, vždyť premiéra je úmyslně v den zamilovaných..
A tady pár foteček 2.jpg1.jpg


zdroj:kino
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo z High School Musical je nej?

Troy 21.1% (15)
Chad 1.4% (1)
Gabriella 12.7% (9)
Sharpay 26.8% (19)
Ryan 1.4% (1)
Taylor 0% (0)
Uplne vsichni! 16.9% (12)
Nejak to neresim... 5.6% (4)
Nikdo, nesnasim HSM!! 14.1% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama